Hızlı ve Öfkeli -6
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.7 IMDB Puanı 33 Görüntülenme

Hızlı ve Öfkeli -6

Dom ve Brian ’ın Rio soygunu oldukça kilit bir ismin çetesini çökertip, ekibe 100 milyon dolar kazandırdığından beri, paraya para demeyen kahramanlarımız dünyanın tadını çıkartıyordu. Fakat bir yandan da eve dönmek ve kaçmadan, saklanmadan yaşamak arzusu içlerini kemiriyordu. Ne kadar çok paraları olsa da, aileden ve yuvadan uzak hayat bir süre sonra zor gelir.
Bu arada Hobbs dünyada 12 ülkeye yayılmış bir organizasyonu araştırmaya başlar. Bu örgüt her biri birer ölüm makinası olan paralı askerlerden oluşmaktadır başındaysa Letty adında acımasız ve eski bir asker yer almaktadır. Adamlarla kapışmanın tek yolu onları kendi seviyelerine çekmektir.
Hobbs, Dom ’a takımını Londra ’da yeniden toplamasını teklif eder, karşılığındaysa haklarındaki tüm dava dosyaları ve suçlamalar düşürülüp eve geri dönmeyi, ailelerine kavuşmayı vaat eder. Not: 8 ödül ve 21 adaylık.

The Fast and the Furious 1 (Bir) Türkçe Dublaj izle The Fast and the Furious 2 (İki) Türkçe Dublaj izle The Fast and the Furious 3 (Üç) Türkçe Dublaj izle The Fast and the Furious 4 (Dört) Türkçe Dublaj izle The Fast and the Furious 5 (Beş) Türkçe Dublaj izle The Fast and the Furious 6 (Altı) Türkçe Dublaj izle The Fast and the Furious 7 (Yedi) Türkçe Dublaj izle The Fate of the Furious 8 (Sekiz) Türkçe Dublaj izle

patos
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Fate of the Furious

  Senaryo:

  Gary Scott Thompson (based on characters created by), Chris Morgan

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  Reklamı geçmek için 5 saniye bekleyiniz. Reklamı Geç